Collection: Taste N Eat
Taste N Eat offers a delightful range of food products designed to satisfy every palate, including ready-to-eat meals, snacks, and gourmet items crafted for convenience without compromising flavor or quality. Each product is made with carefully selected ingredients to ensure a delicious experience for busy lifestyles, making mealtime enjoyable and effortless, whether you're having a quick lunch or a gourmet dinner.

-
Taste N Eat Roasted Red Cow Pea (വൻപയർ)
Regular price $7.99Regular priceUnit price / per -
Taste N Eat Puttu Podi
Regular price $4.99Regular priceUnit price / per$5.25Sale price $4.99Sale -
Taste N Eat Anchovi(Natholi) Fry
Regular price $8.49Regular priceUnit price / per$10.80Sale price $8.49Sale -
Taste N Eat Prawns Fry
Regular price $6.95Regular priceUnit price / per$8.50Sale price $6.95Sale -
Taste N Eat Uzhunnuvada
Regular price $5.99Regular priceUnit price / per -
Taste N Eat Kanthari (bird's eye chilly) Mango Chutney
Regular price $4.60Regular priceUnit price / per -
Taste N Eat Broken Matta Rice (പൊടി അരി)
Regular price $5.55Regular priceUnit price / per -
Taste N Eat Matta Rice
Regular price $21.49Regular priceUnit price / per$22.99Sale price $21.49Sale -
Taste N Eat Undampori (Bonda)
Regular price $5.95Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $5.95 -
Taste N Eat Boiled Ponni Rice
Regular price $16.99Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $16.99 -
Taste N Eat Vegetable Puffs
Regular price $6.90Regular priceUnit price / per -
Taste N Eat Semolina(Double Roasted Rava)
Regular price $5.49Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $5.49Sold out -
Sold out
Taste N Eat Parippuvada
Regular price $5.70Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $5.70Sold out -
Sold out
Taste N Eat Ragi Powder
Regular price $4.55Regular priceUnit price / perSold out -
Sold out
Taste N Eat Banana Fry
Regular price $5.49Regular priceUnit price / perSold out -
Sold out
Taste N Eat Fish Pickle
Regular price $8.25Regular priceUnit price / perSold out -
Sold out
Taste N Eat Green Chilli
Regular price $2.99Regular priceUnit price / perSold out